Webnoviny - Svet

IBM ISC vie ako ostreľovať absolventov

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 21. októbra (WBN/PR) – Počas konferencie Trend Personálny manažment 2011, ktorá sa uskutočnila 18. októbra 2011, udelila hodnotiaca porota na čele s predsedom poroty RNDr. Jozefom Ondášom prestížne ocenenie HR Gold pre rok 2011 spoločnosti IBM International Services Center, spol. s r.o. na Slovensku.

Na základe hodnotenia poroty získala spoločnosť IBM ISC ocenenie HR Gold v kategórii “Projekt roka” za inovatívny projekt “Ostreľovaný absolvent. Ako IBM ISC HR team využíva moderné marketingové nástroje na získanie absolventov?”

HR Gold je cena za riadenie a rozvoj ľudských zdrojov, ktorú už trinásty rok organizuje a vyhlasuje Združenie pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov a spoločnosť IBIS Partner Slovakia.

„Ocenenie HR Gold je pre nás významným uznaním za našu dlhoročnú a úspešnú spoluprácu s univerzitami na Slovensku. Ako najväčší zamestnávateľ v IT na Slovensku je pre nás výber zamestnancov dôležitý pre naše servisné centrá, ktoré poskytujú služby klientom na celom svete,“ povedala Tatiana Orglerová, personálna riaditeľka IBM na Slovensku.

Viac informácií nájdete na www.hrgold.sk alebo www.zrrlz.sk

O IBM Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva takmer 400 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschop­nosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej novým generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM