Webnoviny - Svet

Internet UPC využíva už viac ako 70 000 domácností

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 6. decembra (WBN/PR) – Počet slovenských domácností, ktoré využívajú vysokorýchlostný internet UPC, dnes prekročil sedemdesiattisícovú hranicu. V medziročnom porovnaní to predstavuje viac ako 10 tisícový nárast v počte zákazníkov. Internet UPC Fiber Power týmto opätovne potvrdzuje svoju pozíciu druhého najrozšírenejšieho pevného internetového pripojenia na Slovensku, a zároveň mu patrí prvá priečka, keď ide o prenosové rýchlosti, keďže poskytuje najrýchlejšie pripojenie pre domácnosti s rýchlosťami až do 120 Mbit/s.

„UPC Fiber Power svojimi prednosťami a výhodami ponúka nové možnosti využitia internetu, bez ohľadu na to, či ide o zábavu, vzdelávanie alebo informácie. K tomu jednoduchá objednávka a inštalácia, priaznivá cena, vysoká rýchlosť a v neposlednom rade technická podpora. To všetko prispieva k tomu, že sa zo služby UPC Fiber Power stal synonymum pre stabilný, rýchly a cenovo výhodný internet určený pre všetky skupiny užívateľov. Jednoducho, pre všetkých,“ uviedol k prekonaniu 70-tisícového medzníka generálny riaditeľ UPC BROADBAND SLOVAKIA Martin Maťašeje.

Podľa priebežnej ankety realizovanej spoločnosťou medzi zákazníkmi, na internete UPC Fiber Power jeho užívatelia oceňujú najmä pomer rýchlosť/cena/sta­bilita pripojenia, ďalej minimálne vstupné náklady a zákaznícke zázemie. Medzi prednosti internetu od UPC patrí podľa výsledkov ankety aj proaktívne kontaktovanie užívateľov ešte pred skončením viazanosti a následná možnosť využitia zvýhodnenej vernostnej ponuky, či možnosť samoinštalácie internetovej služby.

Internetové služby UPC sú aktuálne dostupné pre viac ako 400 tisíc domácností v 22 mestách. Najnovším prírastkom v mestách s prístupom k UPC Fiber Power sa od 1 decembra tohto roku stal Svit. Okrem už spomenutých vysokých rýchlostí či priaznivej ceny, medzi výhody internetu UPC Fiber Power patrí taktiež možnosť samoinštalácie, rôzne doplnkové služby, bezplatná antispamová a anitvírusová ochrana či 24-hodinová služba zákazníckej podpory. Zákazníci a záujemcovia o internet UPC Fiber Power si môžu vybrať spomedzi 5 rezidenčných služieb s rýchlosťami 2, 10, 30, 60 a 120 Mbit/s za ceny v rozmedzí od 13 do 60 eur, pričom môžu využiť aj akciovú ponuku s cenou 5 eur na šesť mesiacov. Z internetovej ponuky UPC si tak môžu vybrať jednak nenároční užívatelia, ako aj domácnosti využívajúce viacero počítačov.

Spoločnosť UPC ponúka aj internetové služby s názvom UPC Business, určené menším firmám a podnikateľom. Divízia UPC Business Internet/Data ponúka zároveň dátové služby so stabilným a spoľahlivým symetrickým prístupom k internetu za pevný mesačný paušál, garantované rýchlosti spojenia cez zálohovanú vysokokapacitnú optickú sieť a garantovanú úroveň služieb.

Viac informácií o službách spoločnosti UPC Broadband Slovakia na Infolinke 02 / 594 22 222, vo vysielaní infokanálu UPC Expres, na stránke www.upc.sk alebo na zákazníckych strediskách.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM