Webnoviny - Svet

INVEST Premium dosiahol zhodnotenie o 7,2%

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 15. februára (WBN/PR) – Zhodnotenie o 7,2 % je skutočná výkonnosť za obdobie od spustenia služby v septembri 2010 do januára 2011. Hodnoty sú v eurách a sú očistené od všetkých poplatkov a odmien.

Služba INVEST Premium je správa finančných prostriedkov klientov na kapitálových trhoch. Podobne ako v podielových fondoch sú prostriedky klientov spravované profesionálnymi portfólio manažérmi. Hlavnou výhodou služby INVEST Premium oproti fondom je správca, ktorý je vďaka odmene z novo dosiahnutého zisku skutočne motivovaný dosahovať pozitívnych výsledkov.

Medzi ďalšie kľúčové charakteristiky služby INVEST patrí vysoká rôznorodosť jednotlivých investícií, keď všetci klienti dosiahnu na najlepšie investičné príležitosti z celého sveta. Táto rôznorodosť potom znamená bezkonkurenčné rozloženie portfólia ( tzv. diverzifikácia ) a potrebné zníženie rizika. Na investíciu do akcií, komodít, dlhopisov alebo mien teraz stačí jediný produkt. Hlavným cieľom portfólio manažérov je pritom pozitívny výnos, a to bez ohľadu na hospodársku situáciu. To je možné vďaka využívaniu investičných nástrojov na vzostup aj na pokles kurzu.

Prečo INVEST Premium?

  • motivovaný správca, najlepšie príležitosti z celého sveta
  • vklad od 10 tisíc eur, peniaze kedykoľvek k dispozícii

Tak ako v podielových fondoch sú u INVEST Premium prostriedky okamžite k dispozícii. Investor ale neplatí vstupný poplatok a investícia je úplne transparentná. V detailných výpisoch totiž presne vidí, do čoho portfólio manažér investuje.

Ďalšie informácie o programe INVEST Premium nájdete na: http://www.colosseum.sk/invest-premium/?…

Spoločnosť Colosseum, a.s. patrí medzi najvýznamnejších nebankových obchodníkov s cennými papiermi so špecializáciou na burzové a OTC deriváty ( komodity, Forex a CFDs). Na trhu pôsobí spoločnosť Colosseum, a.s. od roku 1997 a je jedným z prvých obchodníkov s cennými papiermi s licenciou na deriváty. Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúka spoločnosť Colosseum, a.s. individuálnej a korporátnej klientele široké portfólio služieb od sprostredkovania burzových obchodov až po správu aktív.

VÝSLEDKY MINULÉHO OBDOBIA NIE SÚ ŽIADNOU ZÁRUKOU PRE BUDÚCI VÝVOJ. INVESTOVANIE JE RIZIKOVÉ. UPOZORŇUJEME, ŽE JE NUTNÉ SA ZOZNÁMIŤ S INFORMÁCIAMI O VÝSLEDKOCH A RIZIKÁCH PROGRAMU INVEST PREMIUM, A TO NA STRÁNKE: WWW.COLOSSEUM­.SK/SLUZBY/IN­VEST.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM