Webnoviny - Svet

Ipanema Show Do Brasil priviezla skvelý karneva

WEBNOVINY.SK

Originálny Carneval Rio de Janeiro Foto: Originálny Carneval Rio de Janeiro BRATISLAVA 14. októbra (WEBNOVINY) – Tanečná skupina Ipanema Show Do Brasil, ktorú tvorí šesť profesionálnych tanečníc a jeden tanečník, ukáže Slovensku, ako vyzerá originálny brazílsky karneval. Skupina sa dnes večer predstaví v bratislavskom hoteli Albrecht. Do Bratislavy dorazila v stredu a priamo v centre mesta pred Slovenským národným divadlom svojou šou prekvapila ľudí.

Ipanema Show Do Brasil sa predstaví 21. októbra aj v Žiline (nákupné centrum Aupark), 23. októbra v Spišskej Novej Vsi (diskotéka ZIO) a 24. októbra v Nitre (Galéria Mlyny). Vždy deň vopred bude možné v jednotlivých mestách vidieť špeciálnu kolónu tvorenú dvoma otvorenými autami typu Coupé a jednou limuzínou, z ktorej bude brazílska karnevalová skupina pozývať na svoju tanečnú šou. VIP hostia a hostky môžu po skončení vystúpenia nastúpiť do limuzíny. Na okružnej jazde mestom im budú robiť spoločnosť brazílske krásky a svalnatí tanečníci.

Formácia Ipanema Show Do Brasil, pomenovaná podľa známej brazílskej pláže, vznikla v roku 1990. Dôležitou súčasťou jej vystúpení sú kostýmy. Počas jednej šou na Slovensku ich použije viac ako 20.

Agentúru SITA informoval PR manažér podujatia Ján Kakaščík.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM