Webnoviny - Svet

Jackpot v hre LOTO má hodnotu vyše 2,7 mil. eur

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 24. októbra (WBN/PR) – V hre LOTO sa stále hrá o fantastický jackpot, ktorý má po nedeľnom žrebovaní hodnotu viac ako 2,7 milióna eur. Ďalší milionár z radov hráčov môže pribudnúť už najbližšiu stredu.

„V druhom ťahu číselnej lotériovej hry LOTO je aktuálny jackpot 2 709 251,49 eura. Je to obrovská výzva pre hráčov. V TIPOS-e veríme, že stredajšie žrebovanie bude plné napätia,“ informoval hovorca TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Čo je potrebné urobiť, aby sa hráč zúčastnil hry o vyše dvojmiliónový jackpot? „Stačí uzatvoriť stávku aspoň na jeden tip, stĺpec za 0,70 eura. Samozrejme, že s väčším počtom podaných tipov rastie aj pravdepodobnosť výhry,“ uviedol Čépe. Lákavú výhru možno získať aj v prvom ťahu hry LOTO. „V prvom ťahu možno aktuálne vyhrať zaujímavých 445 762,42 eur. Hráčom pritom stačí, aby pri uzatváraní stávky verili svojim šťastným číslam alebo náhodnému výberu,“ dodal. V hre LOTO sa žrebuje spravidla každú stredu a nedeľu.

S hrou LOTO si možno zahrať aj doplnkovú hru JOKER, v ktorej je aktuálny jackpot vyše 57-tisíc eur. „Túto zaujímavú sumu možno vyhrať za vklad 0,35 eur,“ upozornil hovorca TIPOS-u. Hra JOKER je stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

V hre LOTO padlo tento rok už 14 jackpotov, z ktorých štyri mali hodnotu vyššiu ako jeden milión eur. Najvyšší tohtoročný jackpot – 1 733 514,97 eura padol v polovici marca. Naposledy padol jackpot v hodnote viac ako milión eur 14. septembra v prvom ťahu hry LOTO. Nezabudnite, keď hráte, vyhrávate!

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM