Webnoviny - Svet

Jackpot v hre LOTO potešil dvoch hráčov

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 25. augusta (WBN/PR) – Po troch dňoch opäť nastala situácia, keď si jackpot z lotériovej hry spoločnosti TIPOS rozdelia dvaja hráči. Tentoraz ide o hlavnú výhru v druhom ťahu hry LOTO. „Po stredajšom žrebovaní si tristotisícový jackpot rozdelia na polovicu dvaja hráči. Obaja stavili na svoje šťastné čísla v Bratislavskom kraji,“ informoval hovorca národnej lotériovej spoločnosti TIPOS, a.s. Rastislav Čépe. V tomto roku je to už desiatykrát, čo v hre LOTO padol jackpot. „Z toho len v auguste padli tri hlavné výhry,“ dodal hovorca.

Ako ďalej uviedol, obaja šťastní výhercovia si podali na jeden ťah plné tikety s doplnkovou hrou JOKER. „Zúčastnili sa tak zároveň aj na hre o dvojmiliónovú prémiu. Bohužiaľ, ani jeden z nich ju nezískal, lebo posledné jokerové číslo na ich potvrdení o stávke sa nezhodovalo s posledným číslom z vyžrebovaného šesťčíslia. A to je podmienka, aby si mohli výhercovia jackpotu v hre LOTO uplatniť aj výhru v prémiovej hre,“ povedal Čépe.

Stredajšie žrebovanie potešilo aj ďalšieho hráča, ktorý si so stávkou v hre LOTO zvolil aj doplnkovú hru JOKER. „Hráč, ktorý uzavrel stávku v Žilinskom kraji, vyhral v doplnkovej hre JOKER jackpot 7 614 eur,“ povedal Čépe. V hre JOKER je to už pätnásty jackpot, ktorý padol v tomto roku. Hovorca tiež dodal, že v doplnkovej hre, v ktorej jokerové šesťčíslie vyberá pri žrebovaní generátor náhodných čísiel, boli v druhom poradí vyžrebované dve výhry. „Obaja hráči si na svoje účty budú môcť pripísať 3300 eur,“ uviedol hovorca spoločnosti TIPOS.

V doplnkovej hre JOKER padol jackpot aj v nedeľu 21. augusta. Hlavnú výhru si rozdelili dvaja hráči, každého z nich potešila výhra 103 700 eur.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vydáva generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“. Doplnková hra JOKER stojí na jedno žrebovanie len 0,35 eura.

Doplnková hra JOKER môže stáť aj za fantastickou výhrou, ktorú teraz ponúka hra LOTO s prémiou. Stačí vyplniť celý tiket hry LOTO, t.j. desať tipov a zvoliť si aj doplnkovú hru. Každý hráč, ktorý splní tieto podmienky, sa automaticky zúčastní hry o prémiu vo výške 2 milióny eur. Prémia sa pripíše víťazovi, ktorý vyhrá jackpot v prvom alebo v druhom ťahu hry LOTO a súčasne má zhodné posledné číslo doplnkovej hry JOKER s číslom umiestneným na šiestej pozícii vyžrebovaného „jokerového“ šesťčíslia. O prémiu sa hrá do 18. septembra.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM