Webnoviny - Svet

Jantár Jarovce s dokončenou hrubou stavbou

WEBNOVINY.SK

Foto: www.lexxus.sk BRATISLAVA 28. júna (WBN/PR) – Realitná kancelária LEXXUS ponúka 52 komfortných bytov a 49 pozemkov patriacich do projektu pod názvom Jantár Jarovce – miesto pre každého doslova šité na mieru.

Pri počiatočnom výbere lokality pre projekt Jantár Jarovce sa mimoriadny dôraz kládol na dostupnosť do Bratislavy. Výber preto padol na bratislavskú mestskú časť Jarovce, ktorá je sústredená v krásnom prostredí obklopenom prírodou a vďaka diaľnici D2 vedúcej z Viedne do Budapešti je toto miesto vzdialené len 6 min. od atraktívneho mestského prostredia. Katarína Kupcová, projektová manažérka realitnej kancelárie LEXXUS: „Všetky stavebné práce prebiehajú podľa plánu, hrubá stavba bytových komplexov je ukončená, aktuálne sa začína s výstavbou inžinierskych sietí pre rodinné domy. Prvým majiteľom odovzdáme pozemky s dokončenými sieťami už na prelome septembra a októbra tohto roku. Za posledné dva mesiace sa aj na základe faktu, že výstavba projektu postupuje podľa časového plánu a vďaka cenovej dostupnosti, výrazne zvýšil počet predaných bytov aj pozemkov.“

Rezidenčný projekt s moderne riešenými bytmi a samostatnými pozemkami je vhodný pre povahy, ktoré vyhľadávajú bývanie v súkromnom, bezpečnom a kľudnom prostredí, ktoré je obklopené zeleňou. LEXXUS záujemcom ponúka 52 komfortných a rozumne riešených bytov s dostatkom denného svetla v ktoromkoľvek ročnom období a zeleným námestím medzi tromi bytovými domami. Klienti si môžu vyberať z ponuky bytov o rozlohe 53 m2 – 93 m2 v štandardnom, ale aj „bussines“ reprezentatívnom prevedení. V prípade záujmu o kúpu domu sú v ponuke dva varianty, a to individuálny projekt alebo jeden z troch typov rodinných domov navrhnutých vo funkcionalistickom štýle. V ponuke sú pozemky s rozlohou od 430 m2 – 1061 m2 a s úžitkovou plochou domu 142 m2 – 189 m2, pre najnáročnejších až 350 m2. Vďaka citlivo voleným kvalitným materiálom a inovatívnemu prevedeniu predstavuje rezidenčný projekt Jantár štýlové a elegantné bývanie už pri štandardnom riešení. K dispozícii je parkovanie pod objektmi, ale aj na teréne. Pohodlie bývania bude doplnené komerčnými obchodnými priestormi, v rámci ktorých sa bude nachádzať reštaurácia, kaviareň, pošta, banka či fitnescentrum a samozrejme parkovacie miesta pre návštevníkov.

V prípade záujmu o riešenie financovania je možné obrátiť sa na bezplatné poradenstvo zabezpečené spoločnosťou Hypocentrum, a.s.

LEXXUS, a.s. – Spoločnosť LEXXUS, ktorá pôsobí na trhu rezidenčných a rekreačných nehnuteľností od roku 2005, je exkluzívnym predajcom projektov Tri Veže (TRICORP development), River Park (J&T), Vinohradis (GTC), Slnečnice (CRESCO Group), Jantár Jarovce (REO Jantár) a iné. Svoje služby poskytuje individuálnym kupujúcim, súkromným a inštitucionálnym investorom, developerom a realitným fondom.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM