Aktualizované Regióny

Karlovu Ves terorizujú záhadné nočné VÝBUCHY: Po ich autorovi pátra POLÍCIA

V posledných týždňoch sa v Karlovej Vsi opakujú nočné výbuchy. Podarí sa zistiť, kto ich spôsobuje?

Ilustračný obrázok k článku Karlovu Ves terorizujú záhadné nočné VÝBUCHY: Po ich autorovi pátra POLÍCIA
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj , Pexels.com

Opakovanými nočnými výbuchmi v bratislavskej mestskej časti Karlova Ves sa zaoberá štátna aj mestská polícia.

Dva výbuchy počas jedinej noci

Starostka Karlovej Vsi Dana Čahojová komunikuje v tejto veci so zástupcami polície. Mestská časť o tom informovala na sociálnej sieti.

Nočné výbuchy sa v posledných týždňoch opakujú v dolnej časti Karlovej Vsi. Počas uplynulej noci z nedele (17. 12.) na pondelok došlo k dvom výbuchom.

Prosia o pomoc

„Výbuchy sa šíria z dolnej časti Karlovej Vsi, z okolia Karloveskej ulice a parku v Líščom údolí. Z nedele na pondelok boli dva výbuchy – jeden krátko po polnoci a druhý okolo tretej ráno, je to počuť v hornej časti Dlhých dielov,“ skonštatoval pre TASR hovorca Karlovej Vsi Branislav Heldes.

Ak obyvatelia Karlovej Vsi zaznamenajú podozrivý pohyb osôb v nočných hodinách alebo počujú výbuch, mestská časť ich prosí, aby okamžite kontaktovali tiesňovú linku mestskej polície 159 alebo štátnej polície 158.

„Akýkoľvek postreh alebo informácia napríklad o type vozidla alebo páchateľoch môže byť pre políciu nápomocná pri odhalení trestnej činnosti,“ uviedla mestská časť.

Polícia potvrdila, že sa prípadom zaoberá a hlásenia o výbuchoch, resp. odpaľovaní silných petárd eviduje. „Policajné hliadky dostali inštrukcie, aby podobným konaniam venovali maximálnu pozornosť,“ uviedla pre TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Bratislave Silvia Šimková.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Prečítajte si tiež

VÝBUCHMI V KARLOVEJ VSI SA ZAOBERÁ AJ POLÍCIA Opakovanými nočnými výbuchmi v Karlovej Vsi sa zaoberá štátna aj mestská...

Uverejnil používateľ Karlova Ves - aktuality a informácie, ktoré potrebujete vedieť Pondelok 18. decembra 2023
Zdroj: Instagram.com/peter_petko_opet
Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM