Webnoviny - Svet

Katy Perry je opäť na vrchole singlového rebríčka

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 25. augusta (SITA) – Speváčka je so skladbou Last Friday Night (T.G.I.F.) po druhý raz na čele amerického singlového rebríčka Billboard Hot 100. Ide už o jej piaty singel na čele rebríčka z jej úspešného albumu Teenage Dream (2010), z ktorého na celom svete predala viac ako 3,3 milióna kópií.

Dvadsaťšesťročná speváčka sa tým vyrovnala legendárnemu Michaelovi Jacksonovi. Kráľ popu bol na jednotke Billboardu v rokoch 1987 a 1988 s piatimi singlami z albumu Bad (1987).

VIDEO: Katy Perry – Last friday night (T.G.I.F.)

Na druhej priečke v aktuálnom vydaní rebríčka Billboard Hot 100 je znovu bývalá jednotka – singel Party Rock Anthem od elektro-popovej formácie LMFAO. Najlepšou novinkou je na trojke skladba She Will od rapperov Lil Waynea a Drakea.

Ide o ďalší singel z albumu Tha Carter IV od Lil Waynea, ktorý v USA vyjde 29. augusta. Na štvorke je speváčka Christina Aguilera a skupina Maroon 5 s ich spoločným hitom Moves Like Jagger. Prvú päťku uzatvára americká rapperka Nicki Minaj so skladbou Super Bass.

Informácie zverejnila webová stránka billboard.com

VIDEO: Party Rock Anthem – LMFAO

Odporúčame:

Katy Perry vyrovnala rekord Michaela Jacksona Katy Perry vedie v nomináciách na MTV Video Music Awards Katy Perry zrušila koncerty pre otravu jedlom Šoféri Katy Perry majú zákaz pozerať sa na ňu v zrkadle

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM