Webnoviny - Svet

Košice vyhrávajú po II. tretine nad Popradom 4:1

WEBNOVINY.SK

Ilustračné fotoFoto: SITA/Ivan Fleischer POPRAD 4. apríla (WEBNOVINY) – Po druhej tretine pondelňajšieho štvrtého zápasu finále play-off hokejovej Slovnaft extraligy 2010/2011 vedú hráči HC Košice nad domácim tímom HK Poprad už 4:1. Do streleckej listiny sa v úvodnom dejstve zapísali Miroslav Zálešák a Michel Miklík. Popradčania nevyužili na strelenie gólu ani 94-sekundovú presilovku o dvoch korčuliarov. V druhej časti sa v presilovkách gólovo presadili Michel Miklík a Vladimír Dravecký. Za Poprad skorigoval na 1:4 dôrazný Lundberg.

Hokej – finále Slovnaft extraligy – 4. zápas (hrá sa na 4 víťazstvá)

HK Poprad – HC Košice 1:4 (0:2, 1:2) po II. tretine /doterajší stav série: 1:2/ Góly: 27. Lundberg (Wanvig, Rapáč) – 2. Zálešák, 14. Michel Miklík (Kristek, Vorel), 26. Michel Miklík (J. Tabaček, Homer), 26. Dravecký (S. Gron, Homer)

Zostavy: Poprad: Lipovský – J. Brejčák, R. Suchý, Jasečko, D. Brejčák, Kramár, Rogers, Kasík – Kuľha, Lundberg, Škovira – Kroták, Kmiť, P. Svitana – Rapáč, Klouda, Wanvig – Paločko, Mlynarovič, Vandas

Košice: J. Hudáček – Homer, J. Tabaček, Šeda, Grman, Deyl, M. Šterbák, Slimák – Vorel, Kristek, Michel Miklík – Bartoš, S. Gron, Fabuš – Pašek, Zálešák, Dravecký – Jenčík, Martin Frolík, M. Baláž