Rôzne Zo Slovenska

Ktorá získa prestížny titul Podnikateľka Slovenska 2016? Prihláste sa už dnes

Poznáte ženu, ktorá úspešne podniká alebo podnikáte vy sama? Je najvyšší čas zabojovať o titul určený pre dámu s výnimočnými podnikateľskými kvalitami.

Ilustračný obrázok k článku Ktorá získa prestížny titul Podnikateľka Slovenska 2016? Prihláste sa už dnes
Zdroj: Dnes24.sk

Podnikateľky a živnostníčky majú opäť možnosť zapojiť sa do rešpektovaného projektu Podnikateľka Slovenska a získať prestížny titul. Slovak Business Agency vyhlásila už 17. ročník súťaže zameranej na ocenenie žien, ktoré sa dali na neľahkú cestu podnikania a presadili sa na trhu.

Ako sa prihlásiť?

Do súťaže sa môžu prihlásiť nielen ženy, ktoré sa dlhé roky venujú podnikaniu, ale aj začínajúce podnikateľky a živnostníčky.

Upozorniť na úspešné ženy – podnikateľky môžte i vy, ich spokojní klienti, hrdí priatelia či rodinní príslušníci. Stačí vyplniť prihlášku dostupnú na webovej stránke podnikatelkas­lovenska.sk.

Aké sú kategórie?

Prihlášky na webe podnikatelkas­lovenska.sk sú dostupné do konca roka. Hodnotiaca komisia rozdeľuje adeptky do troch kategórií:

  1. Vynikajúca podnikateľka – podniká viac ako 3 roky
  2. Začínajúca podnikateľka – podniká od 1 do 3 rokov
  3. Úspešná živnostníčka

Kedy vyhlásia výsledky?

Ukážte verejnosti, že na Slovensku je mnoho šikovných žien, ktoré sa nebáli vstúpiť do divokých vôd biznisu a úspešne podnikajú. „Cieľom súťaže je upozorniť na dôležité miesto žien vo sfére podnikania a vyzdvihnúť podnikateľské úspechy nielen tých podnikateliek, ktoré sú už etablované na trhu, ale motivovať aj začínajúce podnikateľky,“ uvádza organizátor súťaže Slovak Bussines Agency.

Ak poznáte vo vašom okolí úspešnú podnikateľku alebo ste ňou sama, zapojte sa do súťaže. Možno práve vy ukážete verejnosti, že „Úspech pristane každej“.

Výsledky súťaže Podnikateľka Slovenska 2016 vyhlási Slovak Business Agency v marci 2017.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM