Svet Futbal Zo zahraničia

KURIOZITA DŇA: Zlomená tyč sa postarala o 40-minútové prerušenie futbalového zápasu

Čo všetko môže zapríčiniť dočasné prerušenie futbalového zápasu? Napríklad aj zlomená bránková tyč po nevinne vyzerajúcej akcii.

Zdroj: YouTube.com

V 10. minúte pondelkového zápasu austrálskej futbalovej A-League medzi Central Coast Mariners a Perth Glory (1:4) sa zlomila tyč na bráne po prudkej hlavičke hosťujúceho obrancu Tomislav Mrcela. Hráč skončil v sieti domácej bránky a pod jeho ťarchou sa konštrukcia zlomila.

Tento moment sa postaral o 40-minútové prerušenie stretnutia, hráči oboch mužstiev odišli do kabín. Správca štadióna domáceho klubu zohnal novú bránu až v tréningovom centre, pričom chvíľu trvalo, kým z náhradnej konštrukcie slúžiacej výlučne tréningom odmontovali kolieska.