Lenka Fedorová Regióny Zo Slovenska

Kuriózna nehoda: Jeleň skončil na mieste spolujazdca! FOTO

26-ročný vodič môže hovoriť o šťastí v nešťastí. To, čo uvideli záchranné zložky po príjazde na miesto nehody im vyrazilo dych. Statný jeleň skončil po náraze na mieste spolujazdca. Ak by tam niekto sedel, mohlo to skončiť fatálne.

Ilustračný obrázok k článku Kuriózna nehoda: Jeleň skončil na mieste spolujazdca! FOTO
4
Galéria
Zdroj: Martina Molčanová TV JOJ

Záchranné zložky a polícia sa 6. októbra tohto roku v skorých ranných hodinách ponáhľali k nahlásenej dopravnej nehode pri obci Plešivec neďaleko Rožňavy. Dôjsť malo k zrážke s lesnou zverou. Po ich príjazde na miesto nehody ostali zaskočení.

Jeleň sa nachádzal celým telom v aute na mieste spolujazdca. Hlavu mal na kapote. Hasiči na jeho vyprostenie museli použiť hydraulické nožnice.

Nehoda sa stala o 2:40 hodine ráno. „26-ročný vodič z okresu Rožňava viedol motorové vozidlo zn. Škoda Felícia po ceste I/16 v smere od Plešivca do Rožňavy, kde na rovnom úseku cesty mu do jazdnej dráhy skočil jeleň, ktorého zrazil,“ informuje krajský policajný hovorca Alexander Szabó.

Ako dodal, pri nehode vodič utrpel ľahké zranenie. „Požitie alkoholu u vodiča nebolo zistené. Celková škoda je 1 000 eur,“ dodal na záver Szabó.

Zdroj: kosice.dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM