Jakub Forgács Krimi Zo Slovenska

KURIÓZNA záchranná akcia: Policajti ratovali rodinu, ktorá sa prechádzala po diaľnici, VIDEO

Nakoľko boli nemotorizovaní účastníci cestnej premávky a takýmto konaním im hrozilo nebezpečenstvo ohrozenia života a zdravia, diaľniční policajti konali.

Ilustračný obrázok k článku KURIÓZNA záchranná akcia: Policajti ratovali rodinu, ktorá sa prechádzala po diaľnici, VIDEO
Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Koncom tohto týždňa neunikla pozornosti bratislavského operačného dôstojníka netradičná rodinka. „Na záberoch dopravno-riadiacej ústredne spozoroval na diaľnici D1 pohyb zvieracích účastníkov cestnej premávky,“ uviedli bratislavskí krajskí policajti na svojej facebookovej stránke.

Hroziace nebezpečenstvo

„Rodinka z Káčerova sa pravdepodobne po uvoľnení opatrení vracala z neďalekého nákupného centra a rozhodla sa skrátiť si v blízkosti Einsteinovej ulice cestu po diaľnici D1,“ napísali muži zákona s dávkou humoru.

„Nakoľko boli nemotorizovaní účastníci cestnej premávky a takýmto konaním im hrozilo nebezpečenstvo ohrozenia života a zdravia, diaľniční policajti konali,“ poznamenali policajti.

Ďalšie aktuálne správy

Zastavili premávku

Policajti na nevyhnutne potrebný čas zastavili v tomto úseku premávku.

„Rozptýlenú kačaciu rodinku sústredili na pokojné miesto mimo cestnej premávky a eskortovali do bezpečia na vecne a miestne príslušné bydlisko – Chorvátske rameno v Petržalke,“ pokračovali.

„Sme radi, že vďaka našim diaľničiarom všetko dobre dopadlo a aj kompletne zachránená rodinka z Káčerova môže so svojou mami-kačkou v pokoji a bez následkov osláviť zajtrajší Deň matiek,“ dodali s nadhľadom muži zákona.

RODINKA Z KÁČEROVA CESTOU ZO SHOPINGU ZARISKOVALA❗☝️👮‍♂️ NAŠI PROMPTNÍ KOLEGOVIA BOLI NAŠŤASTIE PO RUKE...

Posted by Polícia SR - Bratislavský kraj on Friday, May 7, 2021
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM