Webnoviny - Svet

Leona Lewis je po útoku šokovaná a nešťastná

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 16. októbra (WEBNOVINY) – Leona Lewis sa vyjadrila k stredajšiemu incidentu, keď ju neznámy muž udrel do hlavy počas autogramiády jej autobiografie Dreams. „Bol to pre mňa hrozný šok. Ranilo ma to, som z toho nešťastná,“ napísala na svojej internetovej stránke www.leonalewismusic.co.uk. „Veľmi sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som pri podpisovaní nemohla stretnúť. Ďakujem vám za všetky tie nádherné správy, ďakujem za vašu podporu, je to skutočne úžasné,“ uviedla.

Dvadsaťštyriročná speváčka inkasovala podľa očitých svedkov úder po tom, čo útočníkovi podpísala knihu. Preventívne ju ošetril lekár, hospitalizáciu však nepotrebovala. Agresívneho muža polícia ihneď na mieste zadržala a odviezla do vyšetrovacej väzby. Pre útok musela Lewis zrušiť účasť v nočnej šou BBC The One Show. Súdne pojednávanie s 29-ročným Londýnčanom Petrom Kopwalczykom sa uskutoční 26. októbra.

Najznámejším útokom na slávneho hudobníka je incident z 8. decembra 1980, keď Mark David Chapman zastrelil v New Yorku legendárneho muzikanta Johna Lennona. Za svoj čin bol odsúdený na doživotie, ktoré si dodnes odpykáva v štátnej väznici Attica blízko Buffala.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM