Webnoviny - Svet

Letná parníková show na Dunaji

WEBNOVINY.SK

Foto: Infoglobe.sk BRATISLAVA 9. septembra (WBN/PR) – Spoločnosť Repmax s. r. o. Praha sa na tom dohodla s firmou Heling SK. „Letná show na parníkoch Martin a Žilina“ prebehne v Bratislave v utorok 14. septembra 2010. Parníky odplujú o 19.20. Vstup na ne bude umožnený od 19.00. Návrat cca 23.30.

Generálnym partnerom akcie je spoločnosť ROSSY SERVICE, Česká republika. Hlavným partnerom je ROSSY SERVICE, Slovenská republika. Parníky Martin a Žilina budú vzájomne prepojené. Na jednom z nich vystúpi nestor českej populárnej hudby – Dalibor Janda. Okrem neho a rady ďalších významných hudobníkov a spevákov sa hosťom predstaví aj populárna skupina Verona. Po smršti hudobnej a tanečnej zábavy bude na druhom parníku pripravený bohatý raut.

Všetci pozvaní hostia dostanú program večera s logami firiem, ktoré sa budú na tejto společenskej udalosti prezentovať. Logá partnerov o veľkosti 50×30 cm budú vystavené tiež na panely, ktorý bude stáť priamo na palube parníku. Behom večera všetky firmy naviac menovite predstaví moderátor. V tlačenej podobe sa potom rovnaké logá objavia aj v časopisoch časopisoch LOOK Magazín (ČR) a Voyage magazín (SK). Spoločnosť Repmax usporiadala prvú V. I. P. akciu v Prahe v júni v roku 2003. Na Vltavu vtedy vyrazil parník Visla. Len o rok neskôr kvôli obrovskému zájmu klientov kapacita Visly nestačila. Od roku 2004 sa teda akcia pravidelne koná výhradne na parníku Vyšehrad, kam sa pohodlne zmestia až tri stovky ľudí. Septembrová akcia na Dunaji sľubuje príjemný večer a tiež ďalšiu spoluprácu rôznych spoločností v neobvyklom prostredí s možnosťou získania nových kontaktov a v budúcnosti i možné spojenie pracovného nasadenia s úsilím ďalších firiem. V prípade zájmu o platenú prezentáciu, ktorá sa vzťahuje k tejto společenskej udalosti, prípadne podrobnejšie informácie získáte na www.infoglobe.cz a www.infoglobe.sk.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM