Webnoviny - Svet

Letný hudobný festival Minikvas sa sťahuje

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 13. novembra (WEBNOVINY) – Tretí ročník letného festivalu Minikvas prinesie na leto budúceho roku niekoľko zmien. Najvýraznejšou je zmena miesta, Minikvas sa presťahuje z Modry do nového prírodného rekreačného areálu Buková. Termín však ostáva rovnaký – návštevníci budú „kvasiť“ počas troch dní od 19. do 21. augusta.

Organizátori pripravili na rok 2010 aj celkom novú webstránku www.minikvas.sk. Festival okrem množstva hudobných skupín ponúkne aj pestrú paletu aktivít a vychytávok: čajovňu Čarovňu, projekcie filmov, volejbalové ihrisko alebo kúpanie v priehrade.

Prvými potvrdenými účinkujúcimi na festival Minikvas sú nemeckí metal-coreoví šialenci Caliban a slovenská odpoveď na dianie vo svetovej alternatívnej gitarovej scéne – Talkshow. „Tieto dve kapely sme mali vyhliadnuté už dlhšie. Tentokrát to dopadlo tak príjemne, že sme sa prakticky hneď dohodli. A treba povedať, že ako Talkshow, tak aj Caliban sa na hranie na Minikvase veľmi tešia,“ povedal jeden z organizátorov Dodo Tarkay.

Predpredaj vstupeniek sa začína v pondelok 16. novembra. „Vždy sa snažíme spustiť predpredaj čo najskôr a dať našim najvernejším fanúšikom výhodu v podobe priaznivej ceny vstupného. Kto si kúpi vstupenku teraz, zaplatí len polovicu z ceny vstupenky priamo na festivale,“ vysvetlil výhodu predpredaja Tarkay.

Ceny permanentiek na festival Minikvas (vstup na celý festival):

16. novembra – 24. decembra – 17 eur 25. decembra – 25. marca – 20 eur 26. marca – 27. mája – 23 eur 28. mája – 22. júla – 26 eur 23. júla – 19. augusta – 29 eur Permanentka / na mieste – 35 eur Iba sobota / na mieste – 25 eur

Agentúru SITA informoval Tomáš Holetz z agentúry Publique.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM