Veronika Ondo-Cholewová Kultúra

Leto na Šírave? Ani tento rok nebude chýbať medzinárodný motozraz, prvé info!

Aj tento rok čaká Zemplínsku šíravu medzinárodný motozraz. Chýbať nebude ani spanilá jazda okolo zemplínskeho mora. Čo ešte?

Ilustračný obrázok k článku Leto na Šírave? Ani tento rok nebude chýbať medzinárodný motozraz, prvé info!
Zdroj: TASR

Medzinárodný motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave nebude chýbať ani v roku 2018. Ide o jeden z najnavštevo­vanejších motozrazov v Európe. Prinášame vám prvé info o tomto lákavom podujatí.

Množstvo motorkárov

K vrcholom letnej sezóny motorkárov sa už niekoľko rokov radí aj Medzinárodný Motozraz Sveta motocyklov na Zemplínskej šírave. Za predchádzajúcich 16. ročníkov sa stal pre mnohých vyhľadávaným podujatím. Do metropoly Zemplína dorazia tisícky motorkárov nielen z okolitých miest, ale aj z celého Slovenska a z mnohých ďalších krajín Európy, ktorí budú smerovať k Šírave.

Tento motozraz patrí medzi mimoriadne obľúbené akcie, ktoré majú dobrý cveng aj v zahraničí a chodievajú naň tisícky majiteľov, aj obdivovateľov dvojkolesových tátošov najmä zo Slovenska, z Nemecka, Francúzska, Holandska, či Spojeného kráľovstva.

Kedy odštartuje?

Sviatok motorkárov sa už pomaly, ale isto blíži a to spolu s prichádzajúcim letom. Zemplínske more opäť ožije hukotom silných strojov, krásnymi ženami a zaujímavými hudobnými vystúpeniami.

„Sedemnásty ročník otvorí svoje brány v dňoch 16. až 19. augusta 2018. Na motorkárov a nielen na nich bude opäť čakať predĺžený víkend plný zábavy,“ informovali organizátori.

Aj v roku 2018 sa podľa organizátorov môžete tešiť na porciu live koncertov, súťaže o zaujímavé ceny a v neposlednom rade veľkolepé spanilé jazdy do Michaloviec na Námestie slobody, či okolo celej Zemplínskej šíravy.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie