Webnoviny - Svet

Lindsay Lohan sa za milión vyzliekla pre Playboy

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 8. novembra (WEBNOVINY) – Americká herečka a speváčka Lindsay Lohan sa na budúci mesiac objaví v americkej verzii pánskeho časopisu Playboy.

Potvrdil to samotný časopis aj jej hovorca. „Fotografie sú absolútne úžasné a vkusné. Sprevádzať ich bude rozhovor, v ktorom čitatelia môžu spoznať inú stránku Lindsay,“ povedal.

Speváčka už fotografovanie dokončila a jeden z aktov bude zdobiť obálku prestížneho časopisu.

Playboy jej za fotenie údajne zaplatil približne milión amerických dolárov (v prepočte približne 728-tisíc eur). Lohan nepózovala nahá po prvý raz – v roku 2008 sa ako Marylin Monroe objavila v časopise New York.

Dvadsaťpäťročná problémová hviezda sa preslávila filmami ako Pasca na rodičov (1998), Strelený piatok (2003) či Protivné baby (2004). Vydala aj dva štúdiové albumy Speak (2004) a o rok neskôr A Little More Personal (Raw). Neskôr jej kariéra začala upadať najmä pre problémy s drogami, alkoholom a zákonom. V ostatných rokoch porušila niekoľko podmienečných trestov. Len minulý týždeň ju sudkyňa poslala na 30 dní do väzenia, no v zariadení napokon strávila menej ako päť hodín.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM