Alexandra Kolínská Šport

Liptáci na celosvetovom Spartan Race: Rajniak v TOP 10, Žiškovi sa stala osudnou jedna z prekážok

Dvojica tvrdých mužov z Liptova sa vybrala zabojovať na majstrovstvách sveta Spartan race. Obidvaja sa umiestnili na krásnych priečkach, Michal Rajniak sa ocitol v celosvetovej súťaži TOP 10. Ani Peter Žiška s výkonom nezaostával, jedna z disciplín sa mu však stala osudnou.

Ilustračný obrázok k článku Liptáci na celosvetovom Spartan Race: Rajniak v TOP 10, Žiškovi sa stala osudnou jedna z prekážok
Zdroj: TASR

Liptáci opäť nesklamali a prezentovali nielen sami seba, svoj tím, ale aj Liptov na majstrovstvách sveta Spartan Race World Championship v legendárnom Squaw Valley kde sa v roku 1960 uskutočnili Zimné olympijske hry. Štarty preteku boli síce oneskorené o 30 minút, no výsledky to nijak neovplyvnilo.

Dvom Liptákom sa dokonca podarilo obsadiť krásne priečky – Michal Rajniak sa umiestnil na 10. mieste a Peter Žiška získal 25. priečku. Držal sa so svojím kolegom z tímu Extreme Obstacle Runners v prvej TOP 10, no jedna z úloh sa mu stala osudnou, kde to rozhodca posúdil tak, že Žiška pri bitke o 6. priečku klesol na 25. miesto. Informoval o tom sparťanov manažér.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie