Webnoviny - Svet

Lýdia Eckhardt pokrstila knihy Človek v piatich elementoch

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 12.októbra (WEBNOVINY) – Slovenská módna návrhárka Lýdia Eckhardt dnes pokrstila spolu šesť kníh známej odborníčky na feng shui Sylvie Martiny Malíkovej, ktoré vychádzajú v sérii pod názvom Človek v piatich elementoch.

Malíková sa vo svojej novej knižnej sérii venuje piatim základným kvalitám energie, ktoré sa podľa starovekej čínskej životnej filozofie feng shui nachádzajú v každom človeku, pričom jedna z nich vždy dominuje. Eckhardt každú z kníh o prevládajúcom elemente pokrstila netradične – zväzok s názvom Voda vodou, Oheň dymom, Zem kryštálikmi, Drevo listami a Kov mincami. Knižnú sériu dopĺňa zhrňujúca publikácia o feng shui.

Eckhardt na uvedenie knižnej série na trh vybrala zo svojej kolekcie päť modelov, ktoré symbolizovali všetkých päť elementov. Ako vysvetlila, ich prvé stretnutie bolo darčekom od jej manažérky. „Už vtedy vysielala pozitívnu energiu, preto verím, že tieto knihy budú tiež príjemným čítaním, ktoré vás odnesie z reálneho sveta, posilní a mnohé veci budete vnímať inak, duchovnejšie,“ povedala krstná mama.

Autorka Sylvia Martina Malíková sa už roky venuje filozofii feng shui v podnikaní, práci, vo vzťahoch či v systéme bývania a záhradách. „Moje knihy sú reakciou na túto dobu. Človek nechápe, že preto aby bol šťastný, nemôže rozmýšľať len o peniazoch. Musí chápať prírodu a vnútornú harmóniu, pričom základ je v rodine. Keď je spokojnosť v rodine, darí sa aj vo finančnej sfére a zdravie funguje,“ prezradila recept na šťastie Malíková.

Je presvedčená, že na základe znakov popísaných v knižkách, si čitatelia môžu s väčšinou svojich problémov pomôcť sami. Malíková dáva rady v oblasti feng shui finančným spoločnostiam aj známym osobnostiam po celom svete – spolupracovala napríklad s britským režisérom a producentom Ridleym Scottom. „Títo ľudia dokázali veľké veci, avšak problémy majú úplne rovnaké ako ostatní. Ich cieľom je dosiahnuť obyčajné ľudské šťastie,“ dodala.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM