Webnoviny - Svet

Manželka princa Charlesa si zahrá v seriáli

WEBNOVINY.SK

Britský princ Charles a jeho manželka Camilla. Novinku zverejnila v stredajšom nočnom vysielaní Sara Coward, ktorá hrá postavu Caroline Sterling. Foto: SITA, APBRATISLAVA 3. februára (WEBNOVINY) – Manželka britského princa Charlesa Camilla si zahrá samu seba v rozhlasovom seriáli The Archers. Novinku zverejnila v stredajšom nočnom vysielaní Sara Coward, ktorá hrá postavu Caroline Sterling.

Camilla je veľkým fanúšikom seriálu Vojvodkyňa z Cornwallu je podľa jej vlastných slov vášnivou fanúšičkou seriálu a v epizóde, ktorú v Británii odvysielajú 16. februára, sa objaví ako prezidentka Národnej spoločnosti pre osteoporózu. Túto úlohu pritom zastáva aj v skutočnom živote. Camilla nebude prvou členkou britskej kráľovskej rodiny, ktorá si zahrala v obľúbenom programe. V roku 1984 v jednej epizóde účinkovala aj princezná Margaret. Seriál vysiela Radio 4 patriace spoločnosti BBC už šesťdesiat rokov a každý týždeň si ho vypočuje päť miliónov poslucháčov. Medzi hviezdy, ktoré sa v ňom objavili, patrí aj Judi Dench, Ewan McGregor a Ian McKellen.

Camilla, predtým známa ako Camilla Parker Bowles sa stala členkou kráľovskej rodiny v roku 2005, keď sa po dlhoročnom vzťahu vydala za princa Charlesa. Titul Vojvodkyňa z Cornwallu používa aj napriek tomu, že jej prináleží aj titul Princezná z Walesu, aby predišla zamieňaniu s Charlesovou prvou manželkou – princeznou Dianou. Má dve deti z predchádzajúceho manželstva.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM