Kultúra

Marika Gombitová sa pripravuje na koncert VYZNANIE, teší sa na fanúšikov

Najoceňovanejšia a najpopulárnejšia slovenská speváčka a skladateľka Marika Gombitová sa pripravuje sa na svoj veľký predvianočný koncert, ktorý dostal názov podľa jej slovenského hitu storočia Vyznanie.

Ilustračný obrázok k článku Marika Gombitová sa pripravuje na koncert VYZNANIE, teší sa na fanúšikov
Zdroj: Facebook.com/Marika Gombitová Official

V nedeľu 18. decembra v bratislavskej NTC Aréne čaká na návštevníkov koncertu prierez tvorby legendárnej speváčky a skladateľky a vystúpenia exkluzívnych hostí. TASR o tom informoval PR manažér Rado Mešša.

Program otvorí skladba Študentská láska, s ktorou v roku 1978 získala Zlatú Bratislavskú lýru. Po nej sa rozkrúti kolotoč známych skladieb a hitov zo všetkých vydaných albumov, skladieb z éry Modusu a megahitov z filmu Neberte nám princeznú.

„Bolo naozaj náročné zostaviť program, pretože všetky moje skladby sú mi veľmi blízke. Pomohli mi želania fanúšikov, ktorí mi stále píšu, ktoré sú ich najobľúbenejšie,“ povedala o výbere skladieb Gombitová.

Na koncert Vyznanie Mariky Gombitovej, ktorý bude veľkým audiovizuálnym zážitkom, si s ňou prídu 18. decembra zaspievať hostia Ján Lehotský, David Žbirka, Richard Pachman a Kandráčovci.

Takmer dvojhodinový program bude veľkou oslavou slovenskej hudby a silným emotívnym zážitkom, ktorý umocní aj atmosféra zlatého nedeľného večera pred Vianocami.

„Veľmi sa na koncert, hostí, ale hlavne na divákov a fanúšikov teším. Som nesmierne šťastná, že si konečne budeme môcť všetci spolu zaspievať a urobiť si tak nezabudnuteľnú atmosféru a krásny a výnimočný predvianočný večer,“ povedala Gombitová.

Marika Gombitová
8
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM