Webnoviny - Svet

Maród Hrušovský sa po voľbe vrátil späť do nemocnice

WEBNOVINY.SK

NITRA 10. marca (WEBNOVINY) – Predseda Národnej rady SR Pavol Hrušovský od dnešných parlamentných volieb očakáva pre Kresťanskodemo­kratické hnutie (KDH) dvojmiestny percentuálny výsledok.

Želá si stabilnú vládu, ktorú budú všetci rešpektovať a prinesie Slovensku upokojenie situácie, ľuďom nádej a stabilitu. Povedal to po tom, čo spolu so svojou manželkou odvolil v mieste svojho bydliska na Čermáni v Nitre.

Hneď po volebnom akte sa vracia späť do Fakultnej nemocnice v Nitre, kde sa v stredu podrobil plánovanému operačnému zákroku. Na aký dlhý čas to bude, bude podľa neho záležať od lekárov. „Určite už nie nadlho,“ povedal.

Po operácii sa podľa svojich slov cíti dobre a ďakuje nitrianskym lekárom za lekársku starostlivosť. Termín zákroku tesne pred voľbami bol podľa neho len zhodou okolností. „Musel som sa prispôsobiť možnostiam, ktoré nitrianska fakultná nemocnica mala,“ povedal.

Volebnú účasť ani predvolebné prieskumy Hrušovský nekomentuje. „Prieskumy sú len istým predpokladom, ale občania rozhodnú o výsledku,“ skonštatoval. Predvolebná kampaň bola podľa neho neštandardná. „Verím ale tomu, že ľudia dlhodobým pozorovaním strán a ľudí, ktorí v nich pôsobia, dokážu správne a dobre vybrať,“ uzavrel.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM