Webnoviny - Svet

Martin „Pyco“ Rausch: Má toho na rováši dosť!

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 18. apríla (WBN/PR) – Je až prekvapujúce, čo všetko stíha. Pyco totiž spolupracuje ako ambasádor s Unicefom, Občianskym združením MačkySOS, dobrovoľníckou organizáciou F84 či s AVON-om. „Život je kruh a my sa v tom kruhu máme približovať k dobrým veciam, lebo potom sa mení aj všetko okolo nás,“ myslí si Rausch. V nasledujúcom rozhovore sa dozviete aj to, po čom vždy túžil a ktorí ľudia si podľa neho zaslúžia uznanie.

Je dôležité vedieť o práci organizácií, ktoré pomáhajú druhým žiť šťastnejší a krajší život. Nadácia Orange patrí medzi najznámejšie a najdôveryhodnejšie firemné nadácie a ročne podporí stovky projektov a aktivít s cieľom meniť veci k lepšiemu. Len za minulý rok na tento účel prerozdelila viac ako 1,1 milióna eur. Jej poslanie tu však nekončí. Nadácia Orange upriamuje pozornosť aj na ostatné organizácie, ktoré pôsobia v treťom sektore na Slovensku.

Prostredníctvom jedinečnej Ceny Nadácie Orange už po tretíkrát ocení prácu ľudí z mimovládnych organizácií a občianskych združení, ktorí pomáhajú druhým vidieť svet v lepšom svetle. Laureáti ocenenia za rok 2011 budú vyhlásení 18. apríla na slávnostnom ceremoniáli v Bratislave.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM