Webnoviny - Svet

Maximálny účinok najprírodnejším spôsobom

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 2. augusta (WBN/PR) – Začnime s novým radom antiperspirantov Fa Natural & Power: receptúra obsahuje výťažky z bambusu a poskytuje účinnú deo ochranu až do 48 hodín – pre pocit suchej pokožky bez toho, aby upchala delikátne póry v podpazuší.

Bambusové vlákna obsahujú celulózu, lignín a silicu – zložky, ktoré v tejto kombinácii účinkujú ako mimoriadne silný, prirodzene absorbujúci komplex. Vysušené bambusové vlákna absorbujú až 230% vody. Absorbovaná vlhkosť sa postupne vytráca a tým sa obnovuje absorpčná kapacita vlákien.

Rad antiperspirantov Fa Natural & Power má zároveň osviežujúcu vôňu bieleho hrozna. Pre ženy, ktoré zbožňujú pocit prirodzenej sviežosti, tento nový rad Fa nechá pokožku voľne dýchať a poskytne zároveň spoľahlivú deo ochranu až do 48 hodín. Antiperspiranty sú dostupné vo forme deospreja a roll-onu.

Ďalšou inováciou značky Fa je rad Natural & Care, ktorý obsahuje sprchovací gél, penu do kúpeľa, tekuté mydlo a tuhé mydlo. Rad Fa Natural & Care obsahuje intenzívne zvlhčujúce jojobové mlieko, mandľový olej a mliečne proteíny. Upokojuje tak namáhanú a vyčerpanú pokožku a chráni ju pred vysúšaním.

Mlieko získavané z rastliny Jojoba pomáha prinavrátiť pokožke prirodzenú úroveň vlhkosti, chráni a uhladzuje jemnú pokožku, vďaka čomu pokožka vyzerá prirodzene krásne.

Rovnako ako rad antiperspirantov Fa Natural & Power, aj rad Natural & Care neobsahuje parabény. Pre pocit fantastickej a nádhernej pokožky s prirodzenou vôňou bieleho hrozna.

Nový rad telovej kozmetiky Fa Natural od firmy Henkel ponúka maximálny účinok tým najprírodnejším spôsobom – pre ženy, ktoré chcú vyzerať a cítiť sa prirodzene krásne.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM