Správy Zo Slovenska

MEGA výhra! Dvaja Slováci majú dôvod na radosť: V hre Loto si odnášajú dokopy MILIÓNY eur

K udalosti, že padnú v jednom žrebovaní výhry v prvom poradí v oboch ťahoch, nedochádza často.

Ilustračný obrázok k článku MEGA výhra! Dvaja Slováci majú dôvod na radosť: V hre Loto si odnášajú dokopy MILIÓNY eur
Zdroj: TASR/Martin Baumann

V hre Loto padol v nedeľu v prvom ťahu jackpot 3 720 498,35 eura. V druhom ťahu dosiahla výhra 500-tisíc eur. TASR o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Tipos Ivana Skokanová.

Výherca jackpotu z prvého ťahu hry uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest Tiposu na západnom Slovensku. „K stávke na dva náhodné tipy – stĺpce si priplatil aj účasť v doplnkovej hre Joker. Celú stávku si ešte predplatil na päť žrebovaní a obsluhe terminálu zaplatil 12,50 eura,“ priblížila Skokanová. Dodala, že hráč mal šťastie v druhom predplatenom žrebovaní.

„Národná lotériová spoločnosť eviduje vo svojej histórii už 73 hráčov, ktorí sa stali vďaka číselným lotériám milionármi,“ poznamenala hovorkyňa.

Hráč, ktorý vyhral pol milióna eur, uzatvoril svoju stávku na jednom z predajných miest na strednom Slovensku.

„Tento hráč sa spoľahol na svoje čísla. Svoju stávku si predplatil na dve žrebovania, a tak obsluhe terminálu zaplatil tri eurá,“ povedala Skokanová.

K udalosti, že padnú v jednom žrebovaní výhry v prvom poradí v oboch ťahoch, nedochádza často. Doteraz evidujú deväť takýchto žrebovaní, skonštatovala hovorkyňa.

Ilustračné foto

Neprehliadnite aj:

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM