Webnoviny - Svet

Michal David bude večerať s Eltonom Johnom

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA/AP BRATISLAVA 18. júna (WEBNOVINY) – Michal David, ktorý svoje okrúhle jubileum, 50 rokov, predbežne oslávil veľkolepým koncertom v pražskej O2 Aréne, dostal od svojich kamarátov už aj netradičný darček – večeru u Eltona Johna. „Prial som si stretnutie s Eltonom Johnom, a to sa mi podarilo v Prahe, ale nevedel som, čo mi pripravili moji kamaráti. Budúci týždeň pôjdem do jeho sídla, čaká ma s ním večera, to som si vždy želal,“ povedal pre iDNES.cz spevák, ktorý päťdesiatku oslávi až 14. júla.

Na narodeninovej párty za 17 miliónov českých korún (asi 660 600 eur) mu zaspievali jeho kamaráti – umelci ako Karel Gott, Hana Zagorová, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Josef Vojtek, Petr Kolář či Daniel Hůlka. „Nech je ten jeho život ako víno, ktoré má rád,“ povedal Gott, ktorý sa rovnako ako David narodil 14. júla, len o 21 rokov skôr. Prvý darček dostal skladateľ už pred troma týždňami, keď sa mu narodil vnuk Sebastian, ktorého porodila spevákova dcéra Klára.

Spevák a skladateľ Elton John sa už čoskoro predstaví aj na Slovensku. So svojou deväťčlennou kapelou vystúpi v utorok 22. júna v košickej Steel Aréne v rámci turné Elton John & The Band Tour 2010.

Informáciu zverejnila webová stránka iDNES.cz.

SITA

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM