Webnoviny - Svet

Microsoft Slovakia tretíkrát najlepším firemným filantropom

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 7. októbra (WBN8/PR) – Spoločnosť Microsoft Slovakia už tretí rok po sebe potvrdil, že kvalita života našej spoločnosti tejto firme nie je ľahostajná. V rebríčku TOP firemný filantrop, ktorý pravidelne zostavuje Fórum donorov v spolupráci s týždenníkom Trend, získal za rok 2011 opäť 1. miesto v kategórii malých a stredne veľkých podnikov (do 250 zamestnancov). TOP firemný filantrop je jediný rebríček v Slovenskej republike, ktorý sleduje firemných darcov podľa objemu rozdelených prostriedkov.

Tohtoročné ocenenie prevzala z rúk operného speváka Petra Dvorského HR riaditeľka spoločnosti Microsoft Petra Fürbecková: „Nesmierne ma tešia v prvom rade všetky filantropické projekty, ktoré sme pomohli zrealizovať. Ak ich ocení spoločnosť a všimne si aj odborná porota, potešenie prichádza druhýkrát. Budeme sa snažiť byť v tejto sfére príkladom aj naďalej a napĺňať očakávania, ktoré sa od nás očakávajú.“

Rebríček TOP firemný filantrop je zostavený na základe objemu prostriedkov darovaných podnikateľskými subjektmi, a to prostredníctvom finančných a nefinančných darov, darovaním služieb, produktov alebo času zamestnancov. Vyčíslené celkové sumy nezahŕňajú sponzorské príspevky a ani poukázané 2% podielu zaplatenej dane.

O spoločnosti Microsoft Spoločnosť Microsoft (Nasdaq „MSFT“) bola založená v roku 1975 a je svetovým lídrom v poskytovaní softvéru, služieb a riešení, ktoré jednotlivcom a firmám na celom svete pomáhajú plne realizovať ich potenciál.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM