Webnoviny - Svet

Miláčik zo Superstar Martin Harich vydáva debutový album

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 11. októbra (WEBNOVINY) – Finalista druhej edície súťaže Česko Slovenská SuperStar Martin Harich vydá 24. októbra debutový album Príbeh snov. Pokrstí ho 10. novembra v Bratislave.

Tínedžer, ktorý pochádza z Liptova, album nahrával v štúdiu Creative Music House pod vedením producentov Petra Grausa a Mariana Kachúta.

" Som hrdý, že som s nimi mohol robiť a že som sa od nich mohol učiť," povedal na margo spolupráce v augustovom rozhovore pre agentúru SITA Martin Harich. Jeho prvá nahrávka obsahuje dovedna 11 piesní, ku ktorým okrem prvého singla Nezvestná napísal hudbu aj texty samotný Martin. Druhým singlom z albumu bude pesnička Ja Ťa nájdem. Videoklip k nej budú začiatkom novembra nakrúcať v Prahe.

Šestnásťročný spevák, ktorý sa počas šou Česko Slovenská SuperStar prezentoval kúskami od Robbieho Williamsa, Green Day, U2, IMT Smile či Lucie, v súčasnosti naďalej často koncertuje. V septembri sa tiež s niekoľkými ďalšími SuperStaristami podieľal na vianočnom albume husľového virtuóza Jána Berkyho Mrenicu ml. Nedávno si Harich vyslúžil nomináciu na prvú cenu, keď ho nominovali na Hudobné ceny Óčka 2011 v kategórii Objav roka. Agentúru SITA informoval manažér speváka Ladislav Harich.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM