Webnoviny - Svet

Misia 02 má ďalších hviezdnych kuriérov

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 5. septembra (WBN/PR) – Tím Misie 02 sa rozrástol o ďalšej prominentné mená! Účasť na charitatívnej akcii Misia 02, ktorá sa uskutoční 12. septembra v Bratislave, prisľúbila operná diva Adriana Kučerová aj obľúbený herec Lukáš Latinák! Pridali sa tak k hviezdnym kuriérom Jánovi Koleníkovi, Mariánovi Labudovi, Kristíne Farkašovej či tímu Just Dance na čele s tanečníčkou Katarínou Štumpfovou a producentom Jozefom Jopom Poláčkom. Ako sa tešia na novú „prácu“?

Po minuloročnom úspechu prvého ročníka charitatívneho projektu Misia opäť vymenia obľúbené osobnosti svoje javiskové kostýmy za kuriérske uniformy a bicykle. Najnovšie účasť na projekte potvrdila operná speváčka Adriana Kučerová a tiež známy herec Lukáš Latinák! „Som veľmi rada, že aj takýmto spôsobom môžem pomôcť,“ prezradila sympatická operná diva, ktorá je uznávaná na tých najprestížnejších operných scénach vo svete.

Charitatívny projekt Misia 02 ovládne 12. septembra Bratislavu a aj tento rok prináša zaujímavé mená. Spolu s populárnym hercom a zabávačom Lukášom Latinákom sa šarmantná speváčka Kučerová zaradí na zoznam prominentných kuriérov, ktorí už potvrdili svoju účasť. Nebude chýbať slovenský sexidol Janko Koleník, herec Marán Labuda, moderátorka Kristína Farkašová, herec Richard Stanke alebo tím Just Dance s tanečníčkou Katarínou Štumpfovou, Natáliou Glosíkovou, Matejom Chrenom a producentom tanečnej šou Jozefom Jopom Poláčkom „Tento rok sa nám hlási ešte viac osobností z oblasti kultúry, športu, medicíny a ďalších odvetví,“ s potešením prezradil režisér Nikita Slovák, ktorý je organizátorom slovenskej časti Misie.

Myšlienka charitatívnej akcie je postavená na predaji certifikátov v hodnote 10 € a 50 €, ktoré objednávateľom privezú samotné celebrity. Slávni kuriéri budú doručovať zásielky 12. septembra od 9.00 hod. ráno, vyrazia z Primaciálneho námestia v Bratislave, kde večer slávnostne odovzdajú svoj zárobok. Úspešné tváre, ktoré pozná celé Slovensko, si možno objednať na dispečingu a potom už len čakať, kedy sa váš idol objaví vo dverách alebo príjemne prekvapí vašich blízkych.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM