Webnoviny - Svet

Mladí využívajú internet aj na poistenie

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 18. februára (WBN/PR) – Viac ako 30 percent všetkých online klientov Allianz – Slovenskej poisťovne tvoria mladí ľudia do 30 rokov. Oproti predošlému roku je to nárast o viac ako polovicu. Mladí ľudia si cez internet uzatvárajú predovšetkým cestovné poistenie, čo je spôsobené predovšetkým ich záujmom o cestovanie do zahraničia.

V súčasnosti je možné cez online.allianzsp.sk uzatvoriť cestovné poistenie, poistenie do hôr, poistenie zodpovednosti zamestnanca za škodu, poistenie majetku, povinné zmluvné poistenie a poistenie pre mladých Active. Okrem cestovného poistenia mladí ľudia prejavujú nadpriemerný záujem aj o poistenie zodpovednosti za škodu, kde ich podiel na celkovom predaji tvorí takmer 45 percent. Pri poistení majetku zaznamenala Allianz – SP nárast oproti predošlému roku až o 140 percent.

Produkt Active z dielne Allianz – SP je poistenie šité na mieru mladým ľuďom. V rámci produktu je možné uzatvoriť ročné cestovné poistenie Basic len za 16,60 eur. Do ponuky Active patrí aj poistenie trvalých následkov úrazu, poistenie denného odškodného za čas nevyhnutného liečenia, poistenie zodpovednosti za škodu a poistenie domácnosti, či už vlastnej alebo svojich vecí v prenájme alebo podnájme.

Navyše každý, kto si cez internet uzatvorí Active – poistenie pre mladých, do konca apríla, bude zaradený do žrebovania o nový iPod nano. Viac informácií o produkte ako aj výhody online poistenia sa môžete dozvedieť priamo na stránke poisťovne www.allianzsp.sk.

Ako funguje online poistenie?

Pri uzatvorení poistenia cez internet dostáva klient na svoju emailovú adresu návrh zmluvy, ktorý je náhradou papierovej podoby. Nie je potrebné vypĺňať žiadne formuláre, podpisovať, chodiť na poštu alebo do banky. Cez internet je možné v priebehu niekoľkých minút poistenie uzatvoriť a hneď aj zaplatiť, čím sa stáva zmluva platná. Online poistením šetríte nielen čas, ale vďaka zľavám aj svoje peniaze.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM