Webnoviny - Svet

MobilMania radí prostredníctvom unikátnej rubriky

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 22. decembra (WN/PR) – Najčítanejší portál o mobiloch a mobilnej komunikácii MobilMania.sk spustil užitočnú servisnú rubriku – odpovedanie na čitateľské otázky k ponukám či službám operátorov. Radí v nej skúsený redakčný tím aj samotní operátori.

Nová bezplatná služba je prístupná cez menu stránok i cez skrátenú adresu http://poradna.mobilmania.sk. Čitatelia si pri jej návšteve môžu vybrať zo šestice operátorov a následne položiť otázky. Tie zodpovie skúsený redakčný tím. V prípade potreby požiada o stanovisko aj samotných operátorov, ktorí majú zároveň možnosť sledovať odpovede redakcie a doplniť ich.

„Nová služba je reakciou na početné čitateľské otázky, ktoré sme dostávali e-mailom, v diskusiách pod článkami či na našich fórach“, uvádza šéfredaktor internetových projektov vydavateľa Filip Hanker. „Odpovede na ne odteraz prinášame na jednom mieste, v komplexnej podobe a s možnosťou rýchleho vyhľadávania“, popisuje prínos služby.

Otázky sa v poradni zobrazujú vždy po zodpovedaní redakciou či operátormi. Čitatelia zároveň môžu k téme pridávať doplňujúce otázky. Ak je otázka čitateľov skôr problémom a redakcia by mala vedieť ďalšie skutočnosti, ktoré však operátorom nemá zaslať, môžu ich napísať do špeciálneho poľa.

Operátorská poradňa dopĺňa celé spektrum ďalších služieb servera. Nechýbajú medzi nimi prehľady akcií operátorov, akciových telefónov, bazár, čitateľské fórum či množstvo servisných článkov, ktoré portál MobilMania.sk prináša. Ide o detailné rady, ako si vybrať vyhovujúci telefón alebo službu, nastaviť si telefón či preniesť číslo od jedného operátora k inému. Stránky sú populárne aj vďaka pravidelným článkom o akciách či ponukách operátorov, z ktorých mnohé prinášajú v značnom predstihu. Kľúčovými sú i početné recenzie telefónov.

Portál dosahuje mesačnú návštevnosť okolo 130 tisíc reálnych používateľov (RU) podľa oficiálneho auditu internetovej návštevnosti AIMmonitor. Predbežným výsledkom za november je viac ako 162 tisíc reálnych používateľov, v decembri sa odhaduje viac ako 175 tisíc používateľov.

O spoločnosti CPress Media Spoločnosť CPress Media, s. r. o., je členom skupiny CPRESS, ktorá na slovenskom trhu pôsobí viac ako 15 rokov. Medzi naše projekty patria denník o počítačoch, IT a internete http://www.zive.sk, denník o mobilnej komunikácii http://www.mobilmania.sk a stránky s počítačovými radami a spravodajstvom pre začiatočníkov http://www.akonapocitac.sk.

Pre viac informácií kontaktujte: Filip Hanker šéfredaktor internetových projektov CPress Media, s. r. o. filip.hanker@cpress.sk

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM