Webnoviny - Svet

Motivácia benefitmi zvýši výkonnosť zamestnancov

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 3. októbra – Najnovšie prieskumy v oblasti motivácie zamestnancov potvrdili to , čo skúsení zamestnávatelia už dávno vedia, že motivácia zamestnancov benefitmi podporuje výkonnosť na pracovisku a umožňuje ľahšie dosahovanie cieľov. Či sa rozhodnete obdarovať svojich zamestnancov darčekom, relaxom alebo dovolenkou, pozitívny efekt na seba určite nenechá dlho čakať.

Poskytovanie a využívanie zamestnaneckých výhod má aj na Slovensku dlhú tradíciu. Na benefity pre zamestnancov firmy využívajú sociálny fond, no v posledných rokoch čoraz častejšie prispievajú zo zisku.

Tvoríte sociálny fond ? Už viete, ako využijete jeho prostriedky tento rok a čím potešíte svojich zamestnancov? Akú čiastku môžete poskytnúť každému zamestnancovi? Ak hľadáte jednoduché riešenie, máme pre Vás dobrý tip.

Benefitné lístky spoločnosti VAŠA Slovensko – http://www.vasa-slovensko.sk/ – sú vhodným riešením pre všetkých. Zamestnancom dávajú slobodu, lebo výber darčeka alebo obľúbenej aktivity je iba na nich. Pre zamestnávateľov sú administratívne jednoduchým a flexibilným nástrojom na čerpanie prostriedkov sociálneho fondu.

Prečo? S Benefitnými lístkami už nemusíte zamestnancom preplácať vstupenky z divadla, kina, fitnescentra, plavárne, poskytovať príspevok na relaxačný pobyt v kúpeľoch alebo lyžovačku na horách. Stačí jedna faktúra, pomocou ktorej zdokladujete čerpanie sociálneho fondu za všetkých zamestnancov za dané obdobie a Benefitnými lístkami určite urobíte radosť vašim zamestnancom.

Ako na to? Vybrať si môžete niektorí z produktov: univerzálny Darčekový lístkov, pohodový Relaxačný alebo oddychový Dovolenkový lístok.(podrobné informácie nájdete na www.vasa-slovensko.sk/sk/benefity)

Poďakujte alebo oslavujte s Darčekovým lístkom Ak chcete svojich zamestnancov obdarovať pri konkrétnej príležitosti – či ide o jubileum, oslavu radostnej udalosti, alebo mimoriadny pracovný výkon, vhodným riešením je Darčekový lístok. Zamestnancovi dáva možnosť voľby a výberu, zamestnávateľovi ušetrí čas, ktorý by musel venovať hľadaniu vhodného darčeka. Najlepšie si vyberie každý sám. Šperk, kniha, parfém, oblečenie alebo doplnok do auta či domácnosti. To všetko môže vašich zamestnancov potešiť a motivovať.

Relax nadovšetko Vedieť oddychovať je umenie. Pri dnešnom rýchlom životnom tempe ho ovláda čím ďalej, tým menej ľudí. Odmeňte alebo motivujte zamestnancov Relaxačným lístkom. Fitness, wellness, masáže, kozmetika, kaderníctvo, či solárium – výber je široký a fantázii sa medze nekladú. Rovnako však môže ísť aj o rôzne kultúrne či športové podujatia a aktivity. Zamestnancov môžete týmto spôsobom priviesť k novému koníčku či záľube a zároveň sa budete podieľať na ich regenerácii a oddychu.

Najlepšia odmena – dovolenkový lístok Najžiadanejším benefitom u zamestnancov je v mnohých prieskumoch dovolenka navyše. V kombinácii s Dovolenkovým lístkom tak pripravíte pre vašich zamestnancov raj na zemi. Vidina mora, slnka, pláží alebo lyžovania či snowboardovania vie motivovať asi každého. Dovolenkové lístky vám umožnia obdarovať vašich zamestnancov zážitkami, na ktoré budú dlho spomínať. Prinášajú výber zo širokej ponuky dovoleniek partnerských cestovných kancelárií. V ktorejkoľvek z nich môže zamestnanec predložiť Dovolenkové lístky a ich hodnota sa odpočíta od konečnej ceny dovolenky či zájazdu.

Všetky dôležité informácie nájdete TU.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM