Webnoviny - Svet

Muž, ktorý sa chcel vlámať do domu P. Hilton, dostal 2 roky

WEBNOVINY.SK

Foto: SITA, APBRATISLAVA 30. júna (SITA/AFP) – Muža, ktorý sa pokúšal vlámať do domu prominentky Paris Hilton, dnes odsúdili na dva roky väzenia. Podľa zdrojov agentúry AFP by ho však mohli už budúci rok prepustiť. Dôvodom je fakt, že od zatknutia strávil vo väzbe už 10 mesiacov. Nathan Lee Parada sa minulý rok v auguste pokúšal vniknúť do domu dedičky hotelového impéria.

Paris sa však zobudila a privolala políciu. Tá vlamača okamžite zatkla. „Tak desivé. Práve som sa zobudila na to, že sa chce niekto vlámať do domu, držal dva veľké nože. Policajti sú už tu, aby ho zatkli,“ informovala vtedy prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Sudca Paradovi odporučil, aby počas uväznenia vyhľadal poradenskú službu.

Paris Hilton najviac preslávila erotická nahrávka, ktorá prenikla na verejnosť v roku 2003, a televízna šou The Simple Life (2003 – 2007). Okrem toho sa snaží presadiť ako modelka, speváčka a herečka. Je známa početnými škandálmi a viacerými problémami so zákonom. V roku 2007 strávila 23 dní vo väzení za jazdu bez vodičského preukazu.

Ten jej odobrali za šoférovanie pod vplyvom alkoholu. Minulý rok čelila po štvrťfinálovom zápase Brazília – Holandsko na futbalových majstrovstvách sveta v Juhoafrickej republike obvineniu z držby marihuany. Súd však od jej stíhania upustil. V Las Vegas ju neskôr obvinili z ilegálneho prechovávania drog po tom, čo ju polícia nachytala s kokaínom v kabelke. Paris poprela, že kabelka patrí jej. O mesiac neskôr sa priznala ku klamstvu. Povedala, že kokaín skutočne patril jej, ale nechcela ísť do väzenia.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM