Krimi

Muž obvinený z prepadnutí starších žien vyskočil z druhého poschodia na polícii

Muž obvinený z troch prepadnutí starších žien skončil v nemocnici po tom, čo vyskočil z druhého poschodia budovy polície.

Ilustračný obrázok k článku Muž obvinený z prepadnutí starších žien vyskočil z druhého poschodia na polícii
Zdroj: Prezídium PZ SR

Obvinený je 40-ročný Bohuslav D. z Bratislavy a v minulosti bol už viackrát súdne trestaný, naposledy za drogovú trestnú činnosť. Teraz je obvinený z troch prepadnutí starších žien. Mal tak urobiť 30. decembra 2016, 2. a 3. januára tohto roka v Ružinove a Petržalke.

„Dnes vo večerných hodinách počas vykonávania ďalších potrebných úkonov vedúcich k objasneniu ďalšej trestnej činnosti sa pokúsil vyskočiť z druhého poschodia budovy Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave II so sídlom na Osvetovej ulici v Bratislave,“ uviedla Kurucová.

V pokuse sa mu snažil zabrániť službukonajúci policajt. „Následnému pádu obvineného sa aj napriek tomu, že ho službukonajúci policajt zachytil za nohy, už zabrániť nepodarilo. Obvinený muž, v súčasnosti už z troch zločinov lúpeží na starších ženách, bol v sprievode policajtov prevezený do jednej z bratislavských nemocníc, podľa súčasných zistení je mimo ohrozenia života,“ doplnila. Zároveň informovala, že okolnosti pádu preverujú v súčinnosti so Sekciou kontroly a inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM