Monika Hanigovská Magazín

Na COVID-19 zomreli ZAOČKOVANÍ manželia: Spolu odišli dojemne, ruka v ruke

Manželia zomreli spoločne na koronu a to napriek tomu, že boli plne zaočkovaní.

Ilustračný obrázok k článku Na COVID-19 zomreli ZAOČKOVANÍ manželia: Spolu odišli dojemne, ruka v ruke
Zdroj: pixabay.com

O ich odchode na druhý svet píšu svetové médiá. Manželia sa nakazili koronou napriek tomu, že boli podľa rodiny úplne očkovaní. No svoju lásku si dokázali vzájomne dopriať aj v posledných minútach svojho života.

Ich srdcia dotĺkli skoro naraz, len s odstupom jednej minúty. Najprv zomrel muž a potom žena. „Cal (59) a Linda (66) Dunhamovi „získali svoje anjelské krídla“ v nedeľu napriek tomu, že podnikli opatrenia proti vírusu a boli proti nemu zaočkovaní, uviedli príbuzní,“ cituje tragickú udalosť webový portál Fox17, o ktorej ďalej píše Daily Mail na svojom webe.

Milovali sa veľkou láskou

Počas života prechovávali k sebe veľké city. Ich dcéra Sarah prezradila, že jej matka o smrti vždy žartovala. Manželia sa radi doberali a Linda často opisovala, že aj ich smrť bude spoločná.

„No, ty pôjdeš skôr (manžel, pozn. red.), ako ja. Sľubujem, že pôjdem hneď za tebou, vravela… A skutočne išla takto za ním,“ povedala Sarah pre americký denník New York Post.

Zomreli spoločne, ruka v ruke. Cal zomrel o 11:07 hod., jeho manželka ho nasledovala o 11:08 hod.

„Našli fantastickú lásku. Boli to ľudia, na ktorých keď ste sa práve pozerali, povedali ste si, že keď raz budete tak starý, chcete zažiť takú lásku,“ vyznala sa dojemne dcéra.

Ako sa nakazili? Prečítate si na ďalšej strane.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM