Aktualizované Jakub Forgács Krimi

Nový týždeň začal hroznou nehodou: Pri tragédii vyhasli dva mladé ľudské životy!

Smrteľné nešťastie na známom horskom priechode. Na Donovaloch sa zrazili kamión s dodávkou. Vážna nehoda mala tragické následky.

Ilustračný obrázok k článku Nový týždeň začal hroznou nehodou: Pri tragédii vyhasli dva mladé ľudské životy!
Zdroj: Policajný zbor SR

K vážnej dopravnej nehode došlo v pondelok krátko pred 5:00 na ceste od Banskej Bystrice smerom na Donovaly. „Podľa doterajšieho objasňovania, vodič (22) z Novej Bane viedol motorové vozidlo Opel Vivaro v smere od Banskej Bystrice, pričom z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru a zrazil sa s protiidúcim kamiónom Volvo, ktorý viedol vodič (36) poľskej národnosti,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová.

„Pri dopravnej nehode zahynuli dvaja spolujazdci z vozidla Opel Vivaro (†20 a †21), obidvaja z Novej Bane. Vodič uvedeného vozidla bol so zraneniami prevezený do banskobystrickej nemocnice a v jeho prípade bol na zistenie alkoholu nariadený odber krvi. Vodičovi kamióna pri dychovej skúške alkohol nezistili,“ pokračovala hovorkyňa.

Predbežná škoda na obidvoch vozidlách bola podľa slov Petrovičovej odhadnutá na 15 000 eur. „Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. Do vyšetrovania bol pribratý aj znalec z odboru cestnej dopravy,“ dodala na záver.

Foto: ilustračné

Strašná zrážka, ktorú neprežili 2 mladíci: Takéto obrázky sa naskytli na mieste
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM