Webnoviny - Svet

Na finále extraligy v Poprade za desať eur

WEBNOVINY.SK

Hráči HK Poprad ďakujú fanúšikom po vyhratom zápase. Ilustračné foto. Foto: SITA/Martin MedňanskýPOPRAD 28. marca (WEBNOVINY) – Vstupenky na popradské finálové zápasy hokejovej extraligy s Košicami budú stáť desať eur.

Zverejnil to na svojej internetovej stránke HK Poprad. Počas základnej časti stáli lístky 2,40 eura, vo štvrťfinále a semifinále päť. Výhodu majú majitelia permanentiek, ktoré sú v platnosti aj počas finálových zápasov.

Držitelia ZŤP preukazov zaplatia za vstupenku na finálové zápasy päť eur. Rovnako ako počas predchádzajúcich zápasov play-off sa ani na finále nebudú predávať zľavnené lístky pre deti do 130 cm. Jedna osoba si môže v pokladni zimného štadióna zakúpiť maximálne štyri vstupenky.

Vstupenky na finálové stretnutia hokejovej extraligy budú k dispozícii v predpredaji 29. a 30. marca a v prípade šiesteho zápasu aj 8. apríla od 16.00 do 18.00. Okrem toho sa budú lístky predávať aj v deň zápasu od 15.00. Vstupenky si môžu záujemcovia kúpiť v prvý deň predpredaja od 9.00 aj cez distribučnú sieť Ticketportal.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM