Webnoviny - Svet

Na Krankenhause v Bratislave vystúpi Nu:Tone i B-Complex

WEBNOVINY.SK

Populárny DJ B-Complex znovu poteší priaznivcov elektronickej hudby. Foto: youtube.comBRA­TISLAVA 7. júna (WEBNOVINY) – V bratislavskom Majestic Music Clube (MMC) sa 16. júla uskutoční akcia Krankenhaus, na ktorej sa okrem iných predstavia interpreti z londýnskeho hudobného vydavateľstva Hospital Records.

Najväčšou hviezdou podujatia bude legenda Hospitalu Nu:Tone, vystúpi aj domáca hviezda B-Complex či Furlonge z ďalšieho londýnskeho labelu Viper.

Nu:Tone, občianskym menom Dan Gresham, je priekopníkom a určujúcou osobnosťou Hospitalu. V slovenskej metropole predstaví čerstvú albumovú novinku Words and Pictures (2011). Londýnčan Furlonge je známy blízkou spoluprácou s Brookes Brothers, niektorí ho označujú za dvojičku High Contrasta a vďaka energii, ktorú vie v dave vyvolať, prirovnávajú jeho sety k vystúpeniam kapely Pendulum. B-Complex, vychádzajúca hviezda svetovej drum´n´bassovej scény, je historicky prvým a zatiaľ jediným slovenským interpretom, ktorému sa podarilo v tomto žánri vo väčšej miere presadiť aj v zahraničí. Na viac ako 10 hodín trvajúcej drum´n´bassovej akcii sa predvedú aj Gabanna, Olis Bakulu zo Special Place, Trilo a DJ Plastelina.

Akcia je ďalším tohtoročným počinom agentúry Ore Pole, ktorá v minulých mesiacoch priniesla do Bratislavy aj koncerty kapiel N.O.H.A. či The Young Gods. Vstupenky na jej najnovšie podujatie Krankenhaus je možné kúpiť si v predpredaji za 10 eur výlučne cez internet, a to na stránke usporiadateľskej agentúry orepole.sk.

Program akcie Krankenhaus (16. júla, Majestic Music Club, Bratislava): 19:00 – TRILO (darktide/SK) 20:00 – GABANNA (drumatique/SK) 21:00 – OLIS BAKULU (special place/SK) 22:00 – B-COMPLEX (hospital/SK) 00:00 – NU:TONE (hospital/UK) 02:00 – FURLONGE (viper/UK) 04:00 – DJ PLASTELINA (ore pole/SK)

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM