Webnoviny - Svet

Na obrazovky sa vracia šou Farmár hľadá ženu

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 31. októbra (WEBNOVINY) – Televízia Joj prichádza s druhou sériou úspešného formátu Farmár hľadá ženu. Na vizitky desiatich farmárov odvysielaných v júni tohto roku sa ozvali potenciálne záujemkyne, pričom výber tých najžiadanejších hospodárov predstavia už dnes večer. Farmári si ubytovali ženy priamo na svojich farmách a pokúsia sa nájsť medzi nimi životné partnerky.

Príbehmi bude aj tentoraz sprevádzať moderátorka Aneta Sedlmair- Parišková a komentáre načíta herec a moderátor Michal Hudák.

Reality šou Farmár hľadá ženu sa stala úspešným formátom už v osemnástich krajinách sveta a minulý rok bola hitom jesene aj u nás. Televízia Joj dosiahla nielen vysokú divácku sledovanosť, ale aj veľkú obľubu jednotlivých postáv, ktoré aj po skončení šou využívala v iných programoch. Najvýraznejšou postavou sa stala Martinka z Turca, ktorá sa následne objavovala v kuchárskych reláciách či vo vlastných špeciálnych formátoch aj počas Vianoc.

Televízia vo svojej vysielacej štruktúre nadväzuje na obdobný zoznamovací formát Mama, ožeň ma, ktorého vysielanie ukončila minulý týždeň.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM