Rastislav Búgel Zo zahraničia

Na pláži v Bibione ZOMREL Slovák (†76)! Keď to uvidela manželka, dostala INFARKT

Keď Slováka vytiahli z vody, nedokázali mu pomôcť. Jeho užialená manželka na mieste dostala infarkt a rovnaký osud postihol aj ich kamaráta.

Ilustračný obrázok k článku Na pláži v Bibione ZOMREL Slovák (†76)! Keď to uvidela manželka, dostala INFARKT
Zdroj: Unsplash.com , Unsplash.com

Na pláži Piazzale Zenith v Bibione sa počas víkendu udiala tragédia. Ako informuje server Corriere del Venete, vo vode prišlo zle 76-ročnému Slovákovi. Keď ho plavčíci vytiahli na breh, nejavil známky života.

Okamžite sa ho dlho snažili resuscitovať, no neúspešne.

Tragický sled udalostí

Na miesto vyštartovali aj záchranári, vrtuľník a policajti. Keď manželka muža videla, ako jej partner leží na piesku a po neúspešnom oživovaní ho prikrývajú plachtou, dostala infarkt. Ženu vo veľmi vážnom stave previezli vrtuľníkom do nemocnice.

Rovnaký osud postihol aj ich známeho, ktorý bol s nimi v danom čase pri mori. Tiež dostal infarkt a skončil v nemocnici.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM