Webnoviny - Svet

Na turné Gladiatoru ako hostia aj Kuly, Smatanová a Tásler

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 12. septembra (WEBNOVINY) – Na októbrovom turné nitrianskej pop-rockovej skupiny Gladiator s názvom Všetko Najlepšie Topfest Tour sa okrem formácie Boban Marković Orchestra ako hostia na niektorých koncertoch predstavia aj Ivan Tásler, Kuly a Zuzana Smatanová. Ivan Tásler sa ku Gladiatoru pridá 4. októbra v Bratislave, o deň neskôr v Martine ho vystrieda Zuzana Smatanová a nakoniec 6. októbra v Nitre vystúpi Kuly z Desmodu. "Sme veľmi radi, že našich 20 rokov kapely s nami oslávia spoločným hraním na turné aj naši rovesníci a kolegovia Ivan Tásler, Kuly a Zuzana Smatanová. Zahráme si spoločne nejaké pesničky a poriadne si to užijeme,“ uviedol spevák Miko Hladký.

Gladiator absolvuje spomínané turné pri príležitosti dvadsiateho výročia pôsobenia na slovenskej hudobnej scéne od 4. do 9. októbra, pričom okrem Bratislavy, Martina a Nitry sa predstaví aj v Prievidzi, Košiciach a Humennom. Ako predskokan vystúpi formácia Silvayovci, známa predovšetkým zo súťaže Česko Slovensko má talent. Všetky koncerty budú mať začiatok o19:00, vstupenky sú v predpredaji v sieťach Ticketportal a Ticketstream v cene 5 eur.

Agentúru SITA informoval PR manažér turné Ján Kakaščík.

Termíny koncertov turné Všetko Najlepšie Topfest Tour: 4. októbra – Bratislava, Hala Pasienky, hosť: Ivan Tásler 5. októbra – Martin, Športová hala Podháj, hosť: Zuzana Smatanová 6. októbra – Nitra, hala Klokočina, hosť: Kuly 7. októbra – Prievidza, City Aréna 8. októbra – Košice, Cassosport 9. októbra – Humenné, Športová hala Ultras

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM