Monika Hanigovská Lifestyle

Najlepší manželia podľa ZVEROKRUHU: Akí sú muži vo vzťahoch podľa znamenia?

V akom znamení sú vaši manželia? Čo hovoria o nich hviezdy podľa dátumu narodenia?

Ilustračný obrázok k článku Najlepší manželia podľa ZVEROKRUHU:  Akí sú muži vo vzťahoch podľa znamenia?
Zdroj: pixabay.com

Manžel v znamení Vodnára

Na aké manželstvo či spolužitie sa treba pripraviť? Vodnár často pôsobí tak, akoby vyzeral z iného sveta. Je to tajomný, nezávislý a tvrdohlavý muž. Často je zamyslený, ak si však k nemu nájdete cestu, máte takmer vyhrané: „Ale pretože trávi toľko času tým, že „žije v predstavách", nie je veľmi pravdepodobné, že vám vždy verejne ukáže to, čo k vám cíti. Bude vás milovať, ale svojím spôsobom.“

Manžel v znamení Strelca

Je to muž s ktorým zažijete kopec zábavy aj počas manželského zväzku. Spaľuje ho vášeň, poznanie, a preto sa pripravte na jazdu plnú zážitkov. No pozor, po určitom období sa môže pošmyknúť a hľadať inú ženskú náruč.

Manžel v znamení Váhy

Je to vyrovnaný a príjemný muž s obrovským srdcom. „Ak je váš manžel, máte šťastie! Vaše manželstvo, spoločný život, a jeho láska k rovnováhe, vám skutočne zlepší manželský život,“ opisuje portál.

Manžel v znamení Raka

Základom manželstva je láska a emocionálny pocit náklonnosti k nejakej osobe, to všetko spĺňa muž narodený práve v tomto vodnom znamení. „Je to citlivý, odhodlaný muž, čo miluje domov. A preto je najlepším adeptom do manželstva podľa zverokruhu,“ píše na záver Marriage.

Mohlo by vás zaujímať:

Mohlo by vás zaujímať:

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM