Webnoviny - Svet

NajZážitky.sk splní sen niekomu, kto si to zaslúži

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA 31. októbra (WBN/PR) – Do 31.12.2011 môžete posielať príbehy Vás, Vašich blízkych alebo známych, o ktorých si myslíte, že si zaslúžia, aby prežili svoj vysnívaný sen. Zo všetkých príbehov bude vybraných 5, za ktoré budú môcť užívatelia hlasovať. Hlasovanie bude prebiehať od 1.1.2012 na fanúšikovskej stránke agentúry NajZážitky.sk na Facebook-u. Hlasovanie bude ukončené 31.1.2012 o pol­noci. Osobe, ktorej príbehu dajú užívatelia najväčší počet hlasov bude splnený sen, ktorý bude v príbehu uvedený.

Pošlite príbeh, v ktorom opíšete osobu, ktorá by podľa Vás mala prežiť svoj sen a prečo by ste to dopriali práve jej. Príbehy Vašich blízkych, známych alebo Vás zasielajte na adresu modrezneba@najzazitky.sk prípadne poštou na adresu: NajZážitky.sk, Viestova 11, Banská Bystrica, 974 01.

V každom príbehu je dôležité uviesť aký sen by mal byť osobe splnený a prečo práve jej. Aby mohol byť tento sen zrealizovaný, je nutné uviesť kontaktné údaje osoby, ktorej by ste chceli tento sen splniť, ako aj kontaktné údaje osoby, ktorá príbeh zaslala.

Tomáš Fábry, majiteľ zážitkovej agentúry NajZážitky.sk vysvetlil dôvody spustenia tejto charitatívnej súťaže: „Poslaním našej agentúry je plnenie snov. Nie všetci ale môžu dať svojim najbližším to, po čom naozaj snívajú a čo si zaslúžia. Preto sme sa rozhodli, že takýto sen niekomu splníme. Nadšené reakcie našich zákazníkov nám dodávajú motiváciu a aj vďaka nim chceme týmto projektom posunúť pôsobenie našej spoločnosti o niečo ďalej. Veríme, že projekt bude úspešný a budeme v ňom môcť pokračovať aj nasledujúce roky.“

O NajZážitky.sk Zážitková agentúra NajZážitky.sk je jednou z najväčších a zároveň najrýchlejšie rastúcich agentúr na Slovensku. Špecializuje sa na predaj netradičných zážitkov ako sú jazda na F1, let stíhačkou, tandemový zoskok padákom, let balónom, pilotovanie lietadla, bungee jumping, noc na Lomnickom štíte, netradičné romantické pobyty alebo zabezpečenie individuálnych darčekov na mieru. Všetky originálne zážitky a darčeky nájdete na adrese http://www.najzazitky.sk.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM