han Šport Basketbal

Narodeninový darček z neba: Bryant napísal manželke list plný lásky

Americký basketbalista Kobe Bryant pred tromi mesiacmi tragicky zahynul, ale svoju manželku Vanessu aj tak potešil na jej 38. narodeniny.

Ilustračný obrázok k článku Narodeninový darček z neba: Bryant napísal manželke list plný lásky
5
Galéria
Zdroj: instagram

Kobe prišiel o život pri páde vrtuľníka v americkom štáte Kalifornia, keď sa vracal zo zápasu svojej dcéry Gianny, ktorá tiež zahynula v troskách stroja. Smútiaca manželka a matka v jednej osobe, Vanessa Bryantová, mala v utorok narodeniny.

List od manžela

Zdá sa, že Vanessa netušila, aký neskutočný darček dostane. Na sociálnej sieti sa pochválila zlatou obálkou, v ktorej bol list od manžela. Presne tak, jej milovaný Kobe jej pred tragickou smrťou prichystal takýto darček. Na obálke stojí nápis: Láske môjho života.

Čo bolo v liste?

Smutná Vanessa síce neprezradila, čo presne jej manžel napísal, ale takto to komentovala na instagrame: „Včera som našla obálku od "Papiho“, ktorý mi na narodeniny napísal list. Bolo to niečo, na čo som sa tešila. Iróniou je, že ma Kobe nakreslil s anjelikom… Chýba mi moja láska. Som vďačná, že som sa zobudila s mojimi tromi sladkými dievčatami. Kiež by sme boli všetci spolu…"

Odkaz do neba

Následne sa rozhodla, že na sociálne siete pridá aj niečo pre Kobeho. Boli to dve fotografie, na ktorých je s dcérami. „Capri vyzerá ako jej otec a v šatôčkach od Gianny,“ napísala ku fotke, kde je s najmenšou ratolesťou.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM