JAB Hokej

Hokejistky zo Spišskej Novej Vsi dosiahli vynikajúci úspech. V boji v 1.lige o tretie miesto nesklamali a domov si z Poľska priniesli bronz.

Ilustračný obrázok k článku Naše dievčatá sú proste super: Hokejistky Spišskej vybojovali desiatu medailu v poradí!

Po dvoch vydarených zápasoch na domáce pôde kedy naše osy predviedli parádny gólostroj voči súperkam, ich čakal tretí zápas v Krynici .

Ako pre náš portál prezradila kapitánka družstva Miroslava Plencnerová, do Poľska išli s vedomím, že tretí zápas už nebude taký ľahký, čomu nasvedčovali aj prvé dve tretiny zápasu. „Panovala veľká nervozita, ale tretiu tretinu sme ukázali, že chceme vyhrať a aj strelecky sa nám začalo dariť, tak sme to dotiahli do víťazného konca,“ povedala kapitánka.

Po tretinách 1:2, 1:1, 0:3 tak novoveské osy získali desiatu medailu v poradí. A ako sa hralo samotnej kapitánke?

„Mne osobne sa hralo veľmi dobre, ani žalúdočnú nervozitu som nepociťovala, takže som bola spokojná so sebou aj s výsledkom. Bol to zápas, kde sa hralo trošku tvrdšie, ale dalo sa to zvládnuť,“ opísala Mirka, že cieľ mať medailu si hokejistky zo Spišskej splnili a tešia sa na budúcu sezónu.

Fotky z víťazného zápasu si môžete pozrieť v našej fotogalérii.