Webnoviny - Svet

Našli zavraždeného muža, môže to byť nezvestný thaiboxer

WEBNOVINY.SK

BRATISLAVA/HRONSKÝ BEŇADIK 2. decembra (WEBNOVINY) – V Hronskom Beňadiku v okrese Žarnovica našli vo štvrtok zavraždeného muža. Podľa medializovaných informácií môže ísť o 32-ročného thaiboxera Ivana Valencína zo Šale, ktorý je nezvestný od 15. novembra.

Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová, telo našli predpoludním v lese v blízkosti vodárenskej šachty pri objekte Štátnych hmotných rezerv v obci Hronský Beňadik. Mal strelnú ranu v hlave. Totožnosť muža zatiaľ nie je potvrdená, telo previezli na pitvu.

Nezvestný muž odišiel z nitrianskeho bytu na čiernom BMW so šalianskym číslom. Ako uviedol portál Čas.sk, auto sa našlo niekoľko dní po jeho zmiznutí podpálené v katastri Rudna nad Hronom. Valencín sa špecializoval na thajskú obdobu boxu. V Šali, odkiaľ pochádza, ho považujú za dobrého športovca. Pre nacistický symbol na hrudi sa ním nedávno začala zaoberať polícia s podozrením na šírenie extrémizmu. Vyšetrovanie bolo ukončené s návrhom na podanie obžaloby.

Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM