Regióny Krimi

Neospravedlniteľné správanie Popradčana (34): Za kopnutie kaderníčky do brucha skončil v base

Kaderníčka, ktorej v práci mladý Vietnamec uštedril kopance do brucha, skončila na lekárskom ošetrení. Ten si za tento čin môže posedieť v chládku až tri roky.

Ilustračný obrázok k článku Neospravedlniteľné správanie Popradčana (34): Za kopnutie kaderníčky do brucha skončil v base
Zdroj: pixabay

34-ročného Vietnamca obvinil poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Poprade z prečinu výtržníctva. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

Ako policajná hovorkyňa ďalej dodala, tento muž v nedeľu (4.8.) popoludní navštívil jedno z popradských kaderníctiev a na mieste verejnosti prístupnom sa dopustil hrubej neslušnosti. „Po slovom konflikte s pracovníčkou kaderníctva ju trikrát kopol do brucha a zároveň ju chytil za predlaktie. Napadnutá žena utrpela ľahké zranenia, ktoré si ale vyžiadali lekárske ošetrenie,“ vysvetlila Ligdayová.

Podľa jej slov, bol Popradčan policajtmi obmedzený na osobnej slobode, bol zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia, pričom bol na neho spracovaný návrh na podanie obžaloby. „Obvinenému v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody až na tri roky,“ uzavrela hovorkyňa.

foto: ilustračné

Pozrite si aj video, v ktorom polícia vyzýva týrané ženy, aby nemlčali.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: KRPZ Prešov
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM