Krimi

Nešťastie na stavenisku v centre Bratislavy: Robotník neprežil pád do hlbokej jamy

Po nešťastnej udalosti okamžite privolali záchranárov, no ich snaha bola márna.

Ilustračný obrázok k článku Nešťastie na stavenisku v centre Bratislavy: Robotník neprežil pád do hlbokej jamy
Zdroj: TASR

Horúčava si vybrala svoju daň tým najkrutejším spôsobom. V centre Bratislavy na Dunajskej ulici skolaboval robotník priamo pri práci na stavbe.

Tragédia na stavbe

Nešťastie sa stalo v utorok 11. júna okolo 16:00 hod. Jeden z robotníkov pravdepodobne z horúčavy skolaboval a spadol z výšky do stavebnej jamy. Informoval o tom portál cas.sk.

Po tragédii okamžite privolali záchranárov, no ich snaha bola márna. Keďže jama bola hlboká, na mieste zasahovali aj hasiči so svojou technikou. Bratislava24.sk to potvrdila Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

„V utorok krátko pred štvrtou hodinou popoludní boli hasiči vyslaní na Dunajskú ulicu v Bratislave k jednej zranenej osobe. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že zranená osoba sa nachádza v jame na stavenisku. Hasiči pomohli zranenú osobu z jamy transportovať pomocou backboardu a v spolupráci s posádkou ZSS jej poskytli predlekársku prvú pomoc,“ doplnila Križanová.

„Muž podľa výzvy na tiesňovú linku 155 údajne skolaboval. Záchranári, ktorých sme k nemu vyslali na pomoc, ho museli uviesť do umelého spánku. Žiaľ, počas prevozu do nemocnice zomrel,“ uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová.

Ilustračné foto

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie